LÉTO DĚTÍ - REGISTRAČNÍ PORTÁL 2018

LÉTO DĚTÍ - REGISTRAČNÍ PORTÁL 2018

AKADEMIK SPORT CENTRUM UP OLOMOUC

ORGANIZAČNÍ POKYNY K TÁBORŮM “LÉTO DĚTÍ 2018”

Vítáme Vás na stránkách registračního portálu příměstských táborů „LÉTA DĚTÍ 2018″. Jak postupovat:

  1. Pokud máte z tohoto roku založený uživatelský účet dítěte – stačí se pouze „Přihlásit k účtu dítěte“ pomocí Vámi zvoleného uživatelského jména a hesla. V případě potíží s přihlášením – stačí kliknout na „Zapomenuté heslo“, kde zadáte kontaktní mail, pomocí kterého jste se loni přihlašovali. Na Vaši adresu přijde e-mail s odkazem pro změnu hesla. V tomto emailu naleznete také další uživatelská jména (pokud jste loni přihlašovali více dětí). Pro změnu hesla dalšího dítěte opakujte postup na registračním portále – po kliknutí na „Zapomenuté heslo“ zadejte UŽIVATELSKÉ JMÉNO DALŠÍHO DÍTĚTE. Na Vaši adresu opět přijde e-mail s odkazem pro změnu hesla. Po přihlášení – prosíme o kontrolu „Profilu dítěte“ a o přepsání změněných údajů např. věku dítěte v době prázdnin. Děkujeme!
  1. Pokud jste zde poprvé – nejprve vytvořte „uživatelský účet“ dítěte (každé dítě zvlášť) – uživatelské jméno a heslo si uschovejte pro přihlašování dalších turnusů. Potvrzení registrace obdržíte na Váš kontaktní mail. Založit uživatelský účet můžete ZDE.
  1. Po přihlášení do portálu můžete přihlásit dítě do Vámi vybraného turnusu z NAŠÍ NABÍDKY TÁBORŮ – kliknutím na věkovou kategorii, do které patří Vaše dítě (PŘEDŠKOLÁCI 3-5 let, DĚTI 6-10 let, TEENAGEŘI 11-16 let) se Vám rozbalí seznam termínů A až J – nyní zvolte Vámi vybraný týden a následně specializaci. Dostanete se do přihlášky. Pokud nechcete změnit „osobní údaje dítěte“ a nehlásíte „jednotlivé dny nebo hlídání navíc“– můžete tyto položky přeskočit – vyplňte pouze „platební údaje“ a „souhlas se zpracováním údajů“ – klikněte na „PŘIHLÁSIT“. Na Váš e-mail obdržíte potvrzení přihlášky.
  1. Při přihlašování dalších turnusů nemusíte vyplňovat osobní údaje dítěte znovu – stačí se jen přihlásit uživatelským jménem dítěte a heslem.

VĚKOVÉ KATEGORIE TÁBORŮ


LÉTO PŘEDŠKOLÁKŮ “MRŇOUSKOV”
(3-5 let)

Vyhledejte pro vás zajímavý tábor dle klíčového slova nebo věkové či časové kategorie

  • Zadejte klíčové slovo

  • Vyberte kategorii táborů

Zeptejte se nás, vložte komentář nebo informaci

Jméno
Příjmení